Vysokozdvižné vozíky do celej Európy

Vysokozdvižné vozíky patria medzi najpoužívanejšiu manipulačnú techniku. Dôvod je jednoduchý – zrýchľujú a uľahčujú prácu a hodia sa prakticky do všetkých prevádzok, rovnako ako rýchlobežné brány EFAFLEX. O to, aby si každý mohol vybrať svoj vysokozdvižný vozík podľa vlastných potrieb a za prijateľnú cenu, sa stará firma VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Nový život vozíkov

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. je najväčším predajcom použitej manipulačnej techniky v Českej republike a vozíky vyváža prakticky do celej Európy. Zákazník si vyberá z takmer tisícovky kompletne pripravených vozíkov, ktoré sú skladom, a teda k okamžitému odberu.

"Našou prednosťou je vysoká kvalita dodávaných vozíkov, ktorú oceňujú zákazníci v celej Európe. Vďaka tomu dnes ponúkame najväčší výber repasovaných vozíkov v Európe. Preto si vyberáme len tých dodávateľov, ktorí nám dokážu ponúknuť to najlepšie. EFAFLEX vďaka kvalite, a predovšetkým rýchlosti svojich brán, medzi nich nesporne patrí."
Jan Bavor, VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Pestrý výber pre každého 

A je z čoho vyberať – v predaji sú manipulačné vozíky významných značiek, ako sú Jungheinrich, Linde, Still, Toyota, BT, Hyster a rad ďalších. Celková ponuka spoločnosti 

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. je ale oveľa širšia a obsahuje tiež predaj náhradných dielov či servis a prenájom manipulačnej techniky. Tú si záujemcovia môžu jednoducho vybrať vďaka prehľadnej webovej prezentácii.

Rýchle dodanie vysokozdvižného vozíka k zákazníkovi zaisťujú tiež brány EFAFLEX, ktoré zásadne zrýchlili intralogistiku spoločnosti VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. V celom areáli firmy sú v súčasnosti inštalované dve desiatky brán EFAFLEX.

Pre firmu to najlepšie

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. ponúkajú svojim zákazníkom len tie najlepšie repasované vozíky, a preto majú vo svojich prevádzkach len špičkové vybavenie. Medzi ne patria aj zmieňované rýchlobežné brány EFAFLEX v tom najlepšom prevedení a s bezpečnostnými prvkami, akými sú napríklad infračervená svetelná mreža, ktorú má väčšina nainštalovaných brán, alebo EFA SCAN. To je skener na horizontálne použitie pred bránou i za ňou, ktorý sa vyznačuje inteligentným rozpoznaním smeru pohybu a je zároveň aj bezpečnostným systémom.

A aké brány vo firme VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. využívajú? Napríklad troje brány EFA-SST Essential, ktoré boli vybrané kvôli vynikajúcemu pomeru cena/výkon. Neprehliadnuteľné sú aj dvoje rýchlobežné brány EFA-STT, ktoré sú vďaka využitiu lamiel z akrylátového skla viac než zo 70 % priehľadné. Tie majú okrem atraktívneho vzhľadu aj praktické výhody – voľný rozhľad z obidvoch strán brán, ktorý znižuje pravdepodobnosť výskytu nehôd.

Vozíky pred vlastným repasom prejdú taktiež dôkladným umytím v dvoch umývačkách, kde sú zabudované nerezové vysoko odolné brány EFA-SST. Tie musia vydržať a bezchybne fungovať aj vo vlhkom prostredí pri vysokotlakovom umývaní, kde je veľké množstvo rôznych nečistôt, hrdze a ďalších agresívnych látok.

"VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. je ako európsky líder vo svojom odbore klientom, ktorý presne vie, čo potrebuje. Pri výbere brán preto hľadí nielen na spoľahlivosť, rýchlosť a špičkové prevedenie, ale aj na bezpečnostné doplnky. Preto je u väčšiny nainštalovaných brán aj svetelná mreža, ktorá zvyšuje bezpečnosť na pracovisku."
David Hertl, EFAFLEX

Dodávateľ pre automobilový priemysel

Spoločnosť EDSCHA je dodávateľom známych značiek v autopriemysle, napríklad Škoda Auto, Jaguar Land Rover, Volvo, Renault či Volkswagen. V závode v Kamenici nad Lipou sa pre tieto a ďalšie značky vyrába rad komponentov. Sú to pohonné systémy, závesy dverí, dverné obmedzovače, závesy zadného veka, závesy prednej kapoty, závesy piatych dverí, ručné brzdy, kĺbový záves posuvných dverí a veľa ďalších. O tom, že sa jedná o výkonný podnik, svedčí okrem zvučných mien odberateľov aj množstvo spracovaného materiálu. V kamenickom závode spracujú okrem iného za jeden rok viac ako 1 000 ton trubiek, 750 ton pásovej ocele či 2 500 ton profilov. 


Prečo mať brány od EFAFLEXu

 1. Unikátny rýchlobežný bránový systém
 2. Najrýchlejšie brány na trhu 
 3. Možnosť výberu zo 65 typov brán
 4. Certifikácia brán pre jednotlivé segmenty 
 5. Individuálna veľkosť brán 
 6. Výroba najväčších brán na trhu so zvýšenou odolnosťou proti vetru 
 7. Dokonalé tesnenie brán
 8. Splnenie individuálnych požiadaviek pre každý výrobný priestor
 9. Výroba brán v Českej republike 
 10. Spoľahlivá prevádzka pri počte až 250 tisíc otváracích cyklov za rok
 11. Vlastný servis zaisťovaný priamo pracovníkmi EFAFLEXu
 12. Výroba väčšiny náhradných dielov do 24 hodín

Chcem vedieť viac

Contact Form