Líder rýchlobežných brán EFAFLEX posilňuje na slovenskom trhu

Spoločnosť EFAFLEX, predný výrobca špirálových, rolovacích a skladacích brán, vstupuje na slovenský trh. Od tretieho kvartálu roku 2023 je slovenským zákazníkom k dispozícii oficiálne zastúpenie rodinnej firmy so sídlom v bavorskom Bruckbergu. Spoločnosť EFAFLEX zastáva vedúcu úlohu na trhu rýchlobežných brán od svojho založenia v sedemdesiatych rokoch minulého storočia. Za úspechom firmy stoja dlhodobé investície do vlastného výskumu a vývoja.

Dopyt po rýchlobežných bránach rastie

„Záujem o rýchlobežné brány dlhodobo stúpa na celom svete, Slovensko nie je výnimkou. Preto sa otvára oficiálne zastúpenie, aby bola firma zákazníkom na dosah,“ hovorí Luděk Lhotka, konateľ spoločnosti a dodáva: „Slovensko je automobilová veľmoc, a práve v automobilovom segmente je spoločnosť EFAFLEX veľmi aktívna. Pre toto odvetvie sme vyvinuli hneď niekoľko unikátnych riešení, ktoré splňujú aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov.“

Luděk Lhotka

Ing. Luděk Lhotka, konateľ spoločnosti

Najrýchlejšie brány sveta pre lepšie výsledky firiem

Rastúci počet inštalácií rýchlobežných brán má hneď niekoľko dôvodov. „Tým prvým je rýchlosť brán, ktorú žiadne iné brány nedosahujú. Vďaka vysokej rýchlosti otvárania a zatvárania tak firmy významne šetria za energie pri vykurovaní hál,“ hovorí Karol Herberger zo slovenského zastúpenia a dodáva: „Ďalšími dôvodmi úspechu sú spoľahlivosť brán a ich dlhá životnosť. Medzi ďalšie argumenty pre zakúpenie brán EFAFLEX patrí ponúkaný servis. Väčšinu náhradných dielov vyrobíme do 24 hodín a servis vykonávajú priamo zamestnanci firmy a nie zazmluvnené externé firmy.“

Brány EFAFLEX majú okrem automobilového segmentu silné postavenie aj vo farmaceutickom, potravinárskom a strojárenskom priemysle. Brány, špeciálne navrhnuté pre každý segment, majú tiež rad certifikácií. Klient tak kúpou týchto brán získava istotu, že brány budú spoľahlivo fungovať aj v náročných prevádzkových podmienkach.

Karol Herberger

Ing. Karol Herberger, vedúci slovenského zastúpenia a prokurista firmy

Spoľahlivé brány do všetkých prevádzok

Spoločnosť EFAFLEX ponúka zákazníkom na výber zo 65 typov brán do všetkých priemyselných odvetví. Pokiaľ si zákazník z širokej ponuky rýchlobežných brán nevyberie, je ďalšou možnosťou vývoj brán na mieru presne podľa požiadaviek prevádzky. Rýchlobežné brány EFAFLEX sú obľúbené najmä pre svoju rýchlosť, spoľahlivosť, dlhú životnosť a servis, ktorý vykonávajú priamo zamestnanci firmy. Medzi významných zákazníkov na Slovensku patria okrem iných Volkswagen, Porsche alebo Volvo. Rýchlobežné brány sa pre celý svet vyrábajú v juhočeskej obci Olší neďaleko Tábora v Českej republike. Zastúpenie firmy EFAFLEX – SK s. r. o. sídli na adrese Šancová 7961/11B, 811 05 Bratislava 1.

Pre bližšie informácie nás kontaktujte.