Individuálne riešenia pre individuálne požiadavky

Referent pre udržateľnosť

Ochrana životného prostredia, energie a zdravia pracovníkov je stredobodom našej každodennej práce. Aby sme zaručili udržateľnosť našich výrobkov, dbáme na dodržiavanie sociálnych a ekologických kritérií, a to od nákupu materiálu a výroby až po vlastnosti samotných výrobkov. Téma udržateľnosti je podstatnou súčasťou nášho firemného poslania a neustále sa v ňom ďalej rozvíjame v súlade s celosvetovými štandardmi.

Benefits Check Icon
Udržateľnosť produktu

Priemyselné brány od spoločnosti EFAFLEX sú investíciou, ktorá sa vyplatí na veľa rokov. Veľký dôraz kladieme na kvalitu našich výrobkov, ktoré sa okrem iného vyznačujú dlhou životnosťou a vysokým počtom cyklov. To umožňuje optimálny pomer nákladov a prínosov, najmä s ohľadom na udržateľnosť.

Benefits Check Icon
Recyklácia

Naše výrobky a riešenia sú takmer stopercentne recyklovateľné. Na výrobu používame iba vysokokvalitné materiály, ktorých pôvod je možné kedykoľvek overiť.

Benefits Check Icon
Oficiálne certifikáty

Certifikáty od uznávaných inštitúcií, ako je ift Rosenheim alebo EPD, potvrdzujú vynikajúce vlastnosti našich výrobkov. To platí predovšetkým pre oblasť bezpečnosti a udržateľnosti.

Benefits Check Icon
Energetická účinnosť v kocke

Vysoká rýchlosť otvárania a zatvárania, rovnako ako vysoká tesnosť a izolácia našich brán znižujú výmenu teplého a studeného vzduchu na minimum. Týmto spôsobom ušetríte náklady na energiu aj emisie CO2 a zároveň budete mať vždy na pamäti udržateľnosť svojej spoločnosti alebo projektu.

Máte otázky?

Spojte sa.

Sme tu pre vás!

Do online kontaktného formulára
BIM

Jednoduché a rýchle plánovanie s BIM.

Používame poprednú svetovú platformu BIM BIMobject®. Informačné modelovanie budov (Building Information Modeling – BIM) poskytuje architektom, inžinierom a generálnym dodávateľom plnú transparentnosť s cieľom zaistiť kvalitu a ziskovosť.

Sekcia na stiahnutie.

Tu si môžete ľahko a pohodlne stiahnuť informácie o produktoch a texty ponúk vo formáte PDF.

Ďalšie informácie

Knižnica médií

Pozrite sa sami: V knižnici médií nájdete filmy o bránových systémoch v prevádzke, o úsporách energie s rýchlobežnými bránami EFAFLEX a o našich periférnych systémoch na monitorovanie odbavovacej plochy.

Ďalšie informácie