Individuálne riešenia pre individuálne požiadavky

Konštruktér

Naším cieľom je čo najviac vám uľahčiť každodennú prácu a aktívne vás podporovať vo všetkých vašich projektoch. Spoločnosť EFAFLEX vám preto ponúka komplexný balíček služieb, od inštalačných výkresov a technickej dokumentácie až po podrobné poradenstvo prispôsobené vašim individuálnym potrebám, napríklad v potravinárskej technológii, automobilovom priemysle alebo nápojovom priemysle.

Benefits Check Icon
Výkresy

V našich montážnych výkresoch vám opäť ukážeme najdôležitejšie detaily a presné kľúčové údaje pre váš projekt. Okrem toho vás naši odborníci kedykoľvek radi podporia a poradia vám s vašimi individuálnymi prianiami a predstavami.

Benefits Check Icon
Technická dokumentácia

Okrem našich montážnych výkresov a podrobného poradenstva ponúkame aj podrobnú technickú dokumentáciu k našim výrobkom. Sprístupnením dát BIM priamo na našich webových stránkach vám zjednodušíme a urýchlime prácu.

Benefits Check Icon
Oficiálne certifikáty

Rôzne certifikáty zaručujú zhodu našich výrobkov so stanovenými normami a technologickými pravidlami. Okrem toho ďalšie certifikáty od uznávaných inštitúcií, ako je ift Rosenheim, potvrdzujú vynikajúce vlastnosti našich brán, najmä v oblasti udržateľnosti a bezpečnosti.

Benefits Check Icon
Špeciálne aplikácie

Ako poskytovateľ komplexných riešení máme ideálne riešenia pre rôzne aplikácie: Okrem klasických logistických brán ponúkame napríklad aj ochranu strojov, čistých prevádzok alebo brány v najrôznejších vyhotoveniach. Naše odborné oddelenia sú vždy pripravené poradiť a vždy nájdu to správne riešenie pre váš špeciálny projekt.

Máte otázky?

Spojte sa.

Sme tu pre vás!

Do online kontaktného formulára
BIM

Jednoduché a rýchle plánovanie s BIM.

Používame poprednú svetovú platformu BIM BIMobject®. Informačné modelovanie budov (Building Information Modeling – BIM) poskytuje architektom, inžinierom a generálnym dodávateľom plnú transparentnosť s cieľom zaistiť kvalitu a ziskovosť.

Sekcia na stiahnutie.

Tu si môžete ľahko a pohodlne stiahnuť informácie o produktoch a texty ponúk vo formáte PDF.

Ďalšie informácie

Knižnica médií

Pozrite sa sami: V knižnici médií nájdete filmy o bránových systémoch v prevádzke, o úsporách energie s rýchlobežnými bránami EFAFLEX a o našich periférnych systémoch na monitorovanie odbavovacej plochy.

Ďalšie informácie