Individuálne riešenia pre individuálne požiadavky

Investor/vlastník/stavebník

Bezpečná investícia s vysokým stupňom bezpečnosti pri plánovaní – to sú priemyselné brány od spoločnosti EFAFLEX. Naše výrobky sa vyznačujú odolnosťou, spoľahlivosťou a vynikajúcou kvalitou, ktorá podlieha pravidelným kontrolám. Náš servisný tím je vždy k dispozícii pre vykonávanie údržby.

Benefits Check Icon
Ochrana investícií

Priemyselné brány EFAFLEX sú vďaka svojim vysokým štandardom kvality a robustnej a odolnej technológii investíciou, ktorá sa vyplatí na veľa rokov. Certifikáty od uznávaných inštitúcií, ako je ift Rosenheim, potvrdzujú vynikajúce vlastnosti našich výrobkov. Okrem toho sme schopní kedykoľvek rýchlo a spoľahlivo dodať všetky náhradné diely.

Benefits Check Icon
Udržateľnosť produktu

Priemyselné brány od spoločnosti EFAFLEX sú investíciou, ktorá sa vyplatí na veľa rokov. Veľký dôraz kladieme na kvalitu našich výrobkov, ktoré sa okrem iného vyznačujú dlhou životnosťou a vysokým počtom cyklov. To umožňuje optimálny pomer nákladov a prínosov, najmä s ohľadom na udržateľnosť.

Benefits Check Icon
Hodnota po celý čas životnosti

V praxi sa naše odolné priemyselné brány vyznačujú prevádzkou dlhšou než desať rokov a veľmi nízkymi nárokmi na údržbu. V prípade poškodenia je náš dobre vyškolený servisný tím pripravený ihneď vyraziť na pomoc.

Benefits Check Icon
Prémiové produkty

Predávame vysokokvalitné produktové riešenia prispôsobené vašim individuálnym potrebám. Pravidelné kontroly kvality zaisťujú trvale vysoký štandard. V prípade akýchkoľvek otázok alebo potreby opravy je vám kedykoľvek k dispozícii náš interný servisný tím..

Máte otázky?

Spojte sa.

Sme tu pre vás!

Do online kontaktného formulára
BIM

Jednoduché a rýchle plánovanie s BIM.

Používame poprednú svetovú platformu BIM BIMobject®. Informačné modelovanie budov (Building Information Modeling – BIM) poskytuje architektom, inžinierom a generálnym dodávateľom plnú transparentnosť s cieľom zaistiť kvalitu a ziskovosť.

Sekcia na stiahnutie.

Tu si môžete ľahko a pohodlne stiahnuť informácie o produktoch a texty ponúk vo formáte PDF.

Ďalšie informácie

Knižnica médií

Pozrite sa sami: V knižnici médií nájdete filmy o bránových systémoch v prevádzke, o úsporách energie s rýchlobežnými bránami EFAFLEX a o našich periférnych systémoch na monitorovanie odbavovacej plochy.

Ďalšie informácie