Individuálne riešenia pre individuálne požiadavky

Generálny dodávateľ

Využite náš balíček komplexných služieb: Náš tím odborníkov vás sprevádza od samého začiatku a podporuje vás tak podrobným poradenstvom, ako aj inštaláciou správneho bránového systému na samotnom konci projektu. Okrem toho vám poskytneme všetky dôležité materiály, ako sú zadávacie texty a digitálne dáta, a budeme reagovať na vaše individuálne priania a potreby.

Benefits Check Icon
Bezpečný systém

Investícia do našich brán je inteligentným ekonomickým rozhodnutím. Naše výrobky sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou a mimoriadne dlhou životnosťou. Týmto spôsobom zabezpečíte svoju výrobu, vyhnete sa prestojom a nevzniknú vám zbytočné náklady.

Benefits Check Icon
Digitálne dvojča

Využite naše služby BIM: Poskytujeme najnovšie technické výkresy vo formátoch AutoCAD, Revit a ArchiCAD priamo na stiahnutie. Tým sa znižujú náklady a čas výstavby, rovnako ako kolízie remesiel počas výstavby.

Benefits Check Icon
Poradenské služby

Naše podrobné poradenské služby siahajú od osobných schôdzok na mieste cez krátkodobú digitálnu podporu v rámci webových konferencií až po drobné telefonické hovory. Odborníci EFAFLEX z terénneho servisného strediska sú vám kedykoľvek k dispozícii a radi zodpovedia všetky vaše otázky týkajúce sa projektu a vašich individuálnych prianí a predstáv.

Benefits Check Icon
Podpora projektu

Naši odborníci vás sprevádzajú od samého začiatku a podporujú vás v každej fáze projektu. Od vypísania ponuky až po spracovanie a zaistenie správneho riešenia rýchlobežných brán je vám k dispozícii široká škála pracovníkov zo všetkých oblastí. Náš tím sa vyznačuje rozsiahlymi skúsenosťami s veľkými stavebnými projektmi a myslením orientovaným na riešenie.

Máte otázky?

Spojte sa.

Sme tu pre vás!

Do online kontaktného formulára
BIM

Jednoduché a rýchle plánovanie s BIM.

Používame poprednú svetovú platformu BIM BIMobject®. Informačné modelovanie budov (Building Information Modeling – BIM) poskytuje architektom, inžinierom a generálnym dodávateľom plnú transparentnosť s cieľom zaistiť kvalitu a ziskovosť.

Sekcia na stiahnutie.

Tu si môžete ľahko a pohodlne stiahnuť informácie o produktoch a texty ponúk vo formáte PDF.

Ďalšie informácie

Knižnica médií

Pozrite sa sami: V knižnici médií nájdete filmy o bránových systémoch v prevádzke, o úsporách energie s rýchlobežnými bránami EFAFLEX a o našich periférnych systémoch na monitorovanie odbavovacej plochy.

Ďalšie informácie