Individuálne riešenia pre individuálne požiadavky

Zákazník

Ako prémiový dodávateľ rýchlobežných brán predávame nielen vysokokvalitné výrobky, ale zároveň vás podporujeme ponukou komplexných doplnkových služieb. Podrobné dokumenty a záznamy o našich produktoch zaisťujú prehľadnosť a transparentnosť vo všetkých kľúčových oblastiach, ako sú náklady a dodacie lehoty.

Benefits Check Icon
Bezpečný systém

Investícia do našich brán je inteligentným ekonomickým rozhodnutím. Naše výrobky sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou a mimoriadne dlhou životnosťou. Týmto spôsobom zabezpečíte svoju výrobu, vyhnete sa prestojom a nevzniknú vám zbytočné náklady.

Benefits Check Icon
Hodnota za celé obdobie životnosti

V praxi sa naše odolné bránové systémy vyznačujú dĺžkou prevádzky dlhšou než desať rokov a veľmi nízkymi nárokmi na údržbu. V prípade poškodenia je náš dobre vyškolený servisný tím pripravený ihneď vyraziť na pomoc.

Benefits Check Icon
Presnosť dodávok

Ako spoľahlivý a dôveryhodný partner garantujeme dostupnosť náhradných dielov počas najmenej desiatich rokov. Vďaka spolupráci s renomovanými poskytovateľmi prepravných služieb zaisťujeme čo najrýchlejšie a najspoľahlivejšie dodávky náhradných dielov

Benefits Check Icon
Základné informácie a technická dokumentácia

Podporíme vás pri každodennej práci a poskytneme vám podrobné ponuky vrátane dokumentácie ku konkrétnemu projektu. Týmto spôsobom zaisťujeme transparentnosť a prehľadnosť.

Máte otázky?

Spojte sa.

Sme tu pre vás!

Do online kontaktného formulára
BIM

Jednoduché a rýchle plánovanie s BIM.

Používame poprednú svetovú platformu BIM BIMobject®. Informačné modelovanie budov (Building Information Modeling – BIM) poskytuje architektom, inžinierom a generálnym dodávateľom plnú transparentnosť s cieľom zaistiť kvalitu a ziskovosť.

Sekcia na stiahnutie.

Tu si môžete ľahko a pohodlne stiahnuť informácie o produktoch a texty ponúk vo formáte PDF.

Ďalšie informácie

Knižnica médií

Pozrite sa sami: V knižnici médií nájdete filmy o bránových systémoch v prevádzke, o úsporách energie s rýchlobežnými bránami EFAFLEX a o našich periférnych systémoch na monitorovanie odbavovacej plochy.

Ďalšie informácie