Individuálne riešenia pre individuálne požiadavky

Stavebný dozor

Naším cieľom je poskytnúť vám čo najlepšiu podporu pri vašej každodennej práci stavebného dozoru. Okrem našich rozsiahlych skúseností s projektmi sme vám k dispozícii aj pre koordináciu vášho projektu. Náš servisný tím EFAFLEX sa postará o inštaláciu a je vám k dispozícii nepretržite.

Benefits Check Icon
Skúsenosti s projektmi

Naši projektoví manažéri sa vyznačujú dlhoročnými skúsenosťami z mnohých rozsiahlych projektov v národnom aj medzinárodnom sektore. Sú vám vždy k dispozícii, aby vám poradili a podporili vás vo všetkých vašich úlohách.

Benefits Check Icon
Kvalifikovaný montážny tím

Montáž našich rýchlobežných brán vykonávajú naše vlastné montážne tímy v obvyklej kvalite spoločnosti EFAFLEX. Našu medzinárodnú servisnú sieť tvoria taktiež vysokokvalifikovaní zamestnanci, ktorí si prostredníctvom pravidelných školení neustále zvyšujú svoje odborné znalosti. Spoločne s našimi vyškolenými technikmi ponúkame výkonné a pohotové služby.

Benefits Check Icon
Presnosť dodávok

Ako spoľahlivý a dôveryhodný partner garantujeme dostupnosť náhradných dielov počas najmenej desiatich rokov. Vďaka spolupráci s renomovanými poskytovateľmi prepravných služieb zaisťujeme čo najrýchlejšie a najspoľahlivejšie dodávky náhradných dielov.

Benefits Check Icon
Koordinácia

Naši skúsení projektoví manažéri vás podporia pri práci a uľahčia vám tak koordináciu vášho projektu. I tu môžeme zabodovať svojimi rozsiahlymi skúsenosťami s rozsiahlymi projektmi, a to tak na národnej, ako na medzinárodnej úrovni.

Máte otázky?

Spojte sa.

Sme tu pre vás!

Do online kontaktného formulára
BIM

Jednoduché a rýchle plánovanie s BIM.

Používame poprednú svetovú platformu BIM BIMobject®. Informačné modelovanie budov (Building Information Modeling – BIM) poskytuje architektom, inžinierom a generálnym dodávateľom plnú transparentnosť s cieľom zaistiť kvalitu a ziskovosť.

Sekcia na stiahnutie.

Tu si môžete ľahko a pohodlne stiahnuť informácie o produktoch a texty ponúk vo formáte PDF.

Ďalšie informácie

Knižnica médií

Pozrite sa sami: V knižnici médií nájdete filmy o bránových systémoch v prevádzke, o úsporách energie s rýchlobežnými bránami EFAFLEX a o našich periférnych systémoch na monitorovanie odbavovacej plochy.

Ďalšie informácie