Individuálne riešenia pre individuálne požiadavky

Architekti a projektanti

V oblasti rýchlobežných brán je EFAFLEX už viac než 40 rokov symbolom rýchlosti a bezpečnosti. Vďaka týmto vlastnostiam vás podporujeme aj ako architekti a projektanti stavieb, pokiaľ ide o brány pre stavebné projekty v priemyselnej výstavbe. Sprevádzame vás od fázy predbežného plánovania až po hotový objekt a vy môžete využiť tak naše dlhoročné skúsenosti s projektmi, ako individuálnu všestrannú podporu.

Benefits Check Icon
Skúsenosti s projektmi

Naši projektoví manažéri sa vyznačujú dlhoročnými skúsenosťami z mnohých rozsiahlych projektov v národnom aj medzinárodnom sektore. Sú vám vždy k dispozícii, aby vám poradili a podporili vás vo všetkých vašich úlohách.

Benefits Check Icon
BIM

V rámci našej globálnej stratégie digitalizácie sme zapojení do združenia Products for BIM a ponúkame vám digitálne modelovanie budov (BIM – Building Information Modelling). Sprístupnením dát BIM priamo na našich webových stránkach vám zjednodušíme a urýchlime prácu.

Benefits Check Icon
Montážne výkresy

Aby sme vám uľahčili prácu, ponúkame pre naše brány špeciálne montážne výkresy s presnými údajmi o rohoch pre váš projekt. V kombinácii s našimi komplexnými poradenskými službami tak budete optimálne pripravení na svoj ďalší projekt.

Benefits Check Icon
Texty ponukových konaní

Podporíme vás v každodennej práci a pomôžeme vám urýchliť proces prípravy ponúk. Ponúkame vám preto rýchlo a spoľahlivo všetky aktuálne texty ponúk pre naše výrobky.

Sekcia na stiahnutie

Služba architekta

Alle wichtigen Unterlagen stellen wir Ihnen in unserem Downloadbereich für Architekten und Planer zur Verfügung.

Máte otázky?

Spojte sa.

Sme tu pre vás!

Do online kontaktného formulára
BIM

Jednoduché a rýchle plánovanie s BIM.

Používame poprednú svetovú platformu BIM BIMobject®. Informačné modelovanie budov (Building Information Modeling – BIM) poskytuje architektom, inžinierom a generálnym dodávateľom plnú transparentnosť s cieľom zaistiť kvalitu a ziskovosť.

Sekcia na stiahnutie.

Tu si môžete ľahko a pohodlne stiahnuť informácie o produktoch a texty ponúk vo formáte PDF.

Ďalšie informácie

Knižnica médií

Pozrite sa sami: V knižnici médií nájdete filmy o bránových systémoch v prevádzke, o úsporách energie s rýchlobežnými bránami EFAFLEX a o našich periférnych systémoch na monitorovanie odbavovacej plochy.

Ďalšie informácie