Výhody rýchlobežných brán

Rýchlosť

Najrýchlejšie brány sveta sú od firmy EFAFLEX. EFA-STR® sú kombináciou z upevnenia bránovej lišty v tvare špirály a pružného závesu. Dosahujú rýchlosť otvárania až 4 m/s.

Energetická efektivita

EFAFLEX ponúka s EFA-SST® celosvetovo prvé rýchlobežné brány so sériovo termicky oddelenými izolačnými lamelami. Tým sa dosahuje podľa veľkosti brán až 0,74 W/m2K.

Dlhá životnosť

EFAFLEX Rýchlobežné brány sú koncipované pre veľmi časté používanie. Konštrukčné znaky ako je patentovaná špirálová technika alebo vyváženie, zaisťujú dlhú životnosť.

Bezpečnosť

So svetelnou mrežou brán EFA-TLG® a laserovým skenerom EFA-SCAN® ponúka EFAFLEX dve celosvetovo unikátne a jedinečné bezpečnostné zariadenia pre brány.

Hospodárnosť

Rýchlobežné brány firmy EFAFLEX zvyšujú efektivitu každej prevádzky. Vďaka vysokým rýchlostiam otvárania sa minimalizujú čakacie doby pred bránami a tým sa zrýchľujú logistické presuny.

Zákaznícky servis

Všetci zamestnanci, od výroby až po montáž a servis, sú pracovníci firmy EFAFLEX s najlepšou kvalifikáciou.

Technologický náskok

Názov Rýchlobežné brány používala firma EFAFLEX už pred viac ako 40 rokmi. Vďaka nepretržitým vynálezom a vývoju je EFAFLEX už takmer 20 rokov vedúcim výrobcom rýchlobežných brán.

Global Player

V priebehu krátkej doby sa firma EFAFLEX vyvinula na globálny podnik s celosvetovou sieťou. Dnes je vždy úplne vo Vašej blízkosti profesionálny kontaktný partner - vo viac ako 50 krajinách, na všetkých piatich kontinentoch.