Profil firmy & História

EFAFLEX - bránové a bezpečnostné systémy

Pri založení firmy v roku 1974 bola firma EFAFLEX prvým podnikom na svete, ktorý sa zaoberal výhradne rýchlobežnými bránami. A to úplne zámerne, pretože z tejto vízie vychádza náš náskok už od prvého dňa. EFAFLEX priemyselné brány sú k dispozícii v prevedeniach:  špirálové, rolovacie, skladacie, brány pre čisté priestory, brány pre mraziace boxy  a brány pre ochranu strojnej obsluhy   a ešte mnoho ďalších špeciálnych prevedení  pre rad priemyselných odvetví a obchodov. EFAFLEX je dnes výrobca, ovplyvňujúci trh rýchlobežných brán a zamestnáva viac ako 1200 ľudí  po celom svete. Hlavné sídlo firmy EFAFLEX je v bavorskom Bruckbergu, odkiaľ je spravovaná predajná sieť, ktorá sa od roku 1994 rozprestiera na všetkých piatich kontinentoch. EFAFLEX ponúka inovačné a kreatívne inžinierske umenie z Nemecka.

EFAFLEX - 45+ rokov úspechov

S rýchlobežnými vrátami EFAFLEX sa rozhodujete pre technológiu s vedúcim postavením vo svete a profitujete exkluzívne z nášho technického náskoku. Vlastný výskum a vývoj sú u firmy EFAFLEX dôležitou súčasťou podnikovej filozofie. Tak zaisťujeme trvalý pokrok. Zaujímať celosvetovo nesporne vedúce postavenie v obore technológie nie je jednoduché, ale pre Vašu úspešnú budúcnosť vyvíjame aj naďalej revolučné systémy vrát. Naša predajná sieť sa rozprestiera na všetkých piatich kontinentoch, s dcérinými spoločnosťami v Nemecku, Rakúsku, Slovinsku, Česku, Poľsku, Holandsku, Rusko a Čina, 

Kvalita

EFAFLEX a jeho rýchlobežné brány sú už od roku 2005  pravidelne kontrolované IFT ako prvého výrobcu brán.  Na základe výkonnostných charakteristík a životnosti sú nepretržite certifikované od roku 2008 . U rýchlobežných špirálových brán typu EFA - SST® , EFA - STT® , rovnako ako rýchlobežných skladacích brán EFA - SFT ® podľa poslednej skúšobnej správy, bolo potvrdených viac ako jeden milión cyklov otvárania a zatvárania.