BIM

EFAFLEX potvrdzuje 3D svet

Predstavenie digitálneho modelovania budov BIM (Building Information Modeling)

BIM je najnovší virtuálny modelovací 3D proces na projektovanie budov od prvej myšlienky až po demoláciu budovy. BIM pritom zjednodušuje prístup všetkých účastníkov projektu na projektovom statuse v rovnakom čase.

Je to ideálny nástroj pre všetky stavebné projekty a všetkým zodpovedným osobám umožňuje plnú transparentnosť pre zabezpečenie kvality, úžitkovosti a kontroly celkových prevádzkových nákladov. Aby sa používateľovi najmodernejšej a inovatívnej technológie projektovania mohol ponúknuť jednoduchý ako aj bezpečný digitálny dátový model, EFAFLEX využíva vedúcu svetovú BIM platformu BIMobject®. Kalkulácie nákladov a projektovanie je tak jednoduchšie, rýchlejšie, bezpečnejšie a presnejšie.

Nezáleží na tom, či ste architekt, inžinier alebo investor, všetky potrebné údaje ako veľkosť, osobitosti materiálov a pod. nášho portfólia brán si môžete stiahnuť cez BIMobject®. Kliknutím na pole sa môžu želané údaje integrovať priamo do projektových plánov v najbežnejších formátoch Revit, ArchiCAD a AutoCAD.

Poradí vám pritom priamo váš regionálny kontaktný partner.
Nájdete ho v časti Download BIMobject®.

Potvrďte aj vy 3D svet. Potvrďte svet od EFAFLEX a BIMobject®!